Koniec Husáka a ostatných lupičov.

Autor: Juraj Benčík | 25.4.2019 o 1:15 | Karma článku: 4,09 | Prečítané:  1622x

Keby Marx a Engels vstali z mŕtvych, prví na koho by podali trestné oznámenia za zločiny proti ľudskosti by boli Lenin, Džeržinskij a Stalin. Nasledovali by ostatní lupiči, ktorých storočie sa definitívne končí. Vrátane Husáka.

Voláme ich komunisti. Pôvodne sa oni sami nazvali boľševici - väčšinovci. Ach, aké signifikantné.

Celé sa to začalo veľkou, lúpežnou pomstou. Uľjanov mladší sa po poprave svojho rebelujúceho brata rozhodol, že oberie imperátora nielen o život, ale aj o moc a celé jeho impérium. Nechal si tú lúpež zaplatiť nemeckou šľachtou a aby ju sám pre seba a pred celým svetom obhájil vymyslel si celú ideológiu vraj spravodlivého a nezmieriteľného triedneho boja. Aby v tom svojom bezuzdnom pomstiteľskom hneve nebol sám, zaštítil sa filozofickou, ekonomickou a sociologickou prácou teoretikov, ktorí, žiaľ, boli už dávno mŕtvi, a vytvoril ilúziu, že je praktickým realizátorom ich teoretického diela. Pozornému čitateľovi (čitateľ, čítajúci s porozumením) určite neunikne fakt, že teoretici o vtedy najzaostalejšom impériu na európskom kontinente - Cárskom Rusku, ako o možnom priestore realizácie ich teoretických úvah nikdy, ani len vo sne, neuvažovali. To je ale vedľajšie. Podstata reálneho socializmu - spoločensko-politického systému diktatúry úzkej skupiny obyvateľstva krajiny, ktorá sama seba nazvala slovom komunisti,  je na celej planéte od čias Lenina rovnaká.

Sú to jednoducho lupiči. Lupiči, ktorí so zbraňou v ruke oberajú poctivých ľudí o ich poctivo nadobudnutý majetok. Tých, ktorí sa svojho majetku pod tlakom zbraní vzdať odmietajú, alebo s organizovaným lúpením nesúhlasia, vraždia. Takto sa od čias Lenina správali a správajú do dnes na celej planéte všetci komunisti. Akonáhle sa dostanú k zákonodarnej moci! Už sto (1OO!) rokov. Ospravedlňujú svoje správanie vymyslenými teóriami o ich sociálnej spravodlivosti a obhajujú sa prácami filozofov, politológov, ekonómov a sociológov devätnásteho storočia.

Koniec, súdruhovia. Doba vášho komunistického pekla lúpeží definitívne skončila. Tak ako skončila doba fašistického pekla lúpeží židovského, kresťanského, demokratom a všetkým odporcom fašistickej diktatúry patriaceho majetku Norimberským procesom, tak dnes končí vaša doba lúpeží, súdruhovia, generačnou evolúciou.

Dorástla nová generácia obyvateľov globálneho sveta, ktorá odmieta pokračovať vo vašich šľapajach zločinov, násilia, genocídy a ideologickej manipulácie. Je čas povedať vám zbohom. Zbohom vašim symbolom, robotnícko-roľníckym gilotínam, kosákom a kladivám, ktoré budú zakázané rovnako ako hákové kríže, zbohom textom vašich zločineckých piesní, vyzývajúcich k vraždeniu rovnako, ako tie texty fašistické, zbohom vašim pohlavárom - zločincom slúžiacim vašej lúpežnej podstate.

Zbohom, súdruh Husák, súdruh Dubček, aj vy všetci ostatní súdruhovia, ktorí ste v Moskve podpísali protokol vlastizrady. Zbohom súdruhovia pozývači cudzích vojsk na územie našej vlasti, na čele so súdruhom Biľakom a zbohom aj vám, súdruhovia normalizátori, Pezlár, Colotka, Šalgovič .... Patrí vám za vašu vlastizradu nekonečné doživotie in memoriam - definitívne zabudnutie v pamäti národa. O dvadsaťpäť rokov budú vaše mená vymazané zo všetkých databáz, vygumované zo všetkých hláv a bude tam o vás len jedna jediná zmienka - komunisti, organizovaná skupina zločincov, ktorí zradili svoju vlasť v prospech uskutočnenia násilia, krádeží, vrážd a obmedzovania slobody všetkých ostatných obyvateľov krajiny.

A prestaňme sa tváriť, že ten lupič, ktorý zabráni trom vraždám, alebo tristo lúpežiam a pritom súhlasí s ďalšími miliónmi, je humánnejší, pokrokovejší a charakternejší lupič, ako ten, ktorý masové vyvražďovanie a olupovanie systematicky organizuje.

Aby som nezabudol! Aj tí lupiči, ktorí si dnes myslia, že predstieraním demokracie a vytvorením ilúzie právneho štátu prestanú byť lupičmi len preto, lebo si kúpia, zastrašia a zmanipulujú políciu, justíciu a populizmom aj časť verejnosti, stále sú a ostanú lupičmi. Skôr, alebo neskôr ich verejnosť odhalí, transformovaná polícia usvedčí a reštartovaná justícia odsúdi, aj keď zavraždia najodvážnejších novinárov...lupiči upadnú do bezmenného zabudnutia. Dovidenia, súdruhovia lupiči, smer zabudnutie!

Končí sa storočie vašej vlády lupičov a začína éra nádeje, spásy a záchrany. Končí sa doba nadprodukcie, nadspotreby a nadzisku (v keši, alebo na konte) končí sa spor o to, kto má viac. Prežijeme len v režime prísnej a presnej kontroly využívania a rozdeľovania zdrojov podľa potreby prežitia. Odzvonilo lupičom i lukulským hodovačom. Prestaňme sa vzájomne balamutiť minulosťou a začnime sa starať o budúcnosť ... napríklad aj definitívnym rozchodom s Jánošíkom, s Tisom aj s Husákom.

So všetkými lupičmi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kalavská sa vzoprela Ficovi, Smer jej návrh nepodporí

Ministerka predloží stratifikáciu len ako obyčajný zákon.

Autorská strana Evy Borušovičovej

Niekedy sú tradície predkov poriadne na prd

Ešte stále je leto, čas dlhých stolov vyložených na dvore.


Už ste čítali?