HORÍÍÍÍÍ !!! Už to začalo!

Autor: Juraj Benčík | 16.4.2019 o 13:22 | Karma článku: 3,58 | Prečítané:  1351x

Ani nie dvadsaťštyri hodín po nešťastí v Paríži som sa dočítal prvé "overené" informácie. Notre - Dame podpálili islamisti! 

Pamätáme si z dejín Reichstag v Berlíne. Do konca druhej svetovej vojny všetci Nemci verili, že ho podpálili komunisti a celý svet vedel, že ho podpálili nemeckí nacisti na čele s Hitlerom. Bol to svet dennej tlače, filmových týždenníkov a rádiového spojenia. Propaganda kvitla do dokonalosti. Vo vnútri totalitného, nemeckého režimu nebolo možné overiť si žiadnu informáciu.

Pred pár rokmi padli dvojičky. V priamom digitálnom prenose celá planéta videla dve lietadlá, ktoré ich zoťali. Napriek neodškriepiteľným faktom vzniklo doslova celoplanetárne hnutie vyvracajúce túto celoplanetárnu pravdu a konšpirujúce, dokonca na vedeckej úrovni, že najvyššie komerčné stavby na Manhttane boli dlhé pracovné dni stovkami anonymných a sprisahaniu dokonale verných mínerov podmínovávané a potom synchrónne a riadene odpálené tak, aby spadli na miesto vopred určené práve po tom, ako do nich vrazili dva teroristami unesené a pilotované lietajúce stroje. Internet dodnes tieto výmysly živí a rozširuje bez jediného existujúceho dôkazu. Všetko len domýšľavé domnienky po publicite a komerčnom úspechu bažiacich kreatívnych konšpirátorov.

Dnes som k jednému vševediacemu statusu o začiatku vojny proti Európe, ktorá určite začala tým, že islamisti podpálili Notre - Dame na jednej internetovej sociálnej sieti napísal : "Domýšľania môže byť mnoho (okrem islamistov, mohli to byť aj nacionalisti, ktorí to chcú na islamistov zvaliť, alebo aj obyčajné lajdáctvo a lenivosť, ale aj mimozemšťania...) a dôkazy sú jediné možné odpovede. Ak uznávame, že nič nie je náhoda, nemusí to znamenať, že príčinou udalostí sú len konkrétni ľudia a len ich konkrétne skutky. Ak ste mali možnosť zaregistrovať, viete, že v rovnakom čase, ako v Paríži, vypukol požiar aj v Jeruzaleme, v tretej najsvätejšej sviatosti Islamu, v mešite Al Aksa, postavenej na pozostatkoch Šalamúnovho chrámu. Ak by som bol klasicky veriaci kresťan, moslim, alebo judaista, poviem: "To je božie znamenie." V tom istom čase vzbĺknu dva veľmi podobné symboly (jeden z nich umiestnený na treťom). Mešitu sa podarilo včas uhasiť, Notre-Dame padol popolom. Aj to by mohlo byť "božie znamenie". Veda pozná aj pojmy synchronicita a koincidencia - zhoda, zhodnosť, súhlas, splývanie javov. Možno tieto udalosti majú všetkým oznámiť, že sme v rovnakom ohrození. Všetci. Požiar je, bez ohľadu na náboženstvo, zničujúci. ... a asi vo všetkých jazykoch existuje požiar ako synonymum pre vojnu. Tak, prosím, hasme ho v sebe všetci, skôr, ako zhoríme"... tak to dávam aj sem, lebo milujem mier.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kalavská sa vzoprela Ficovi, strafitikáciu predloží iba ako obyčajný zákon. Smer ho nepodporí

Fico chcel, aby Kalavská predložila stratifikáciu ako ústavný zákon.

Autorská strana Evy Borušovičovej

Niekedy sú tradície predkov poriadne na prd

Ešte stále je leto, čas dlhých stolov vyložených na dvore.


Už ste čítali?